Nie musisz przychodzić do placówki. Prowadzimy zajęcia również online

Zajęcia online są w pełni dostosowane do Państwa potrzeb. Skupiamy się na praktycznej stronie nauki języka. Niebywałą zaletą zajęć online jest ich elastyczność oraz oszczędność czasu.

Cena: wycena indywidualna
stacjonarnie lub zdalnie
Program nauczania dostosowany jest do aktualnych potrzeb słuchacza
Bezpłatne próbne zajęcia językowe online
5% rabatu przy wybraniu pakietu 10 godzin zajęć online

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ambitnych, kreatywnych i wymagających ludzi o wysokich kwalifikacjach pedagogicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie metodyczne w nauczaniu języków obcych. W codziennej pracy koncentrujemy się na praktycznej stronie nauki języka, a naszą misją jest efektywne nauczanie w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy zespołem, który wierzy, że: Przy pełnym zaangażowaniu i systematycznej pracy każdy może nauczyć się języka obcego – a nauczanie to nasza pasja!

Kreatywni

Staramy się, by nasze zajęcia nigdy nie były nudne, ponieważ zaangażowanie słuchacza jest jednym z fundamentów efektywnego zdobywania wiedzy.

Innowacyjni

Dzięki nowoczesnym metodom nauczania nasi uczniowie i klienci dużo szybciej i łatwiej przyswajają, a także porządkują zdobywaną wiedzę.

Profesjonalni

Posiadamy zespół bardzo doświadczonych trenerów językowych. Nasze ogromne doświadczenie to efekt wielu lat kształcenia i zgłębiania wiedzy.

12 lektorów

90 uczniów w szkole

18 obsługiwanych firm

Pozostaw nam swój mail lub telefon komórkowy, a skontaktujemy się z Tobą

 

Proszę o kontakt