Lektor j. angielskiego

Cześć! Mam na imię Jacek i jestem lektorem języka angielskiego. Koncentruje się na praktycznej stronie nauki języka obcego. Podczas spotkań ze mną będziesz ćwiczył wszystkie umiejętności językowe, a ja skupie się na rozwijaniu Twoich słabych stron oraz wzmacnianiu silnych. Uczę, bo lubię  Zapraszam na zajęcia!

Lektor j. angielskiego

Jestem lektorem języka angielskiego, zainteresowanym również innymi językami. Kultura krajów anglosaskich to mój konik, ale zgłębianie kultur innych krajów również nie jest mi obce. Jestem otwarty na stosowanie innowacyjnych metod nauczania i zawsze wsłuchuję się w potrzeby uczniów. Każdy aspekt języka jest dla mnie ważny: do słownictwa, wymowy czy gramatyki przywiązuję jednakową wagę. Dużo operuję głosem w trakcie pracy, choć współpracując z jedną z największych stacji radiowych w Polsce, nie miałem styczności z mikrofonem. Jestem pasjonatem muzyki z ostatnich 40 lat. Prowadzę własną stronę na Facebooku na której przypominam albumy i utwory artystów i zespołów z zakresu muzyki popularnej, rockowej i metalowej. Oprócz tego interesuję się mediami i kulturą w szerokim zakresie, ale też geografią, historią i innymi pokrewnymi dziedzinami. Umiem czytać i mówić od tyłu. Niestety, na razie tylko po polsku, ale wszystko przede mną. The sky is the limit.

Lektor j. angielskiego

Angielskiego zaczynałem uczyć już na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.
Każdy uczeń wnosi coś nowego do warsztatu nauczyciela. Oprócz nauczania angielskiego tłumaczyłem też książki, filmy oraz gry komputerowe.

Moje zainteresowania to wszystko, co ma związek z szeroko pojętą fantastyką, muzyka, astrologia, brydż i robienie sushi.

Lektorka j. hiszpańskiego i francuskiego

Absolwentka lingwistyki stosowanej: język francuski z językiem hiszpańskim w Toruniu. Uczę od 7 lat dzieci i dorosłych dostosowując materiały do zainteresowań. Zajęcia są prowadzone w logiczny sposób a to sprawia, że Wasze cele językowe są widoczne i mierzalne. Stawiam na luźną atmosferę podczas zajęć, ponieważ Wasz komfort jest dla mnie niezwykle ważny.

Poza pasją do języków uwielbiam czytać książki kryminalne i szukać ciekawych kadrów do sesji zdjęciowych jeżdżąc na rowerze.

Lektorka j. rosyjskiego/polskiego jako obcego

Jestem absolwentką rusycystyki Uniwersytetu Łódzkiego. Część życia mieszkałam w USA, a całe moje życie zawodowe jest związane z pracą w firmach o zasięgu międzynarodowym. Moje umiejętności językowe dały mi szansę na podróżowanie po całym świecie i zetknięcie się z różnymi kulturami. Język rosyjski to moja pasja, która doprowadziła mnie do uzyskania uprawnień tłumacza przysięgłego. Języki obce to mój świat, do którego serdecznie zapraszam.

Lektor native j. hiszpańskiego

Urodzony w Madrycie(Hiszpania). Zawsze pasjonowałem się nauczaniem, literaturą i historią, dlatego studiowałem filologię latynoską i historię na uniwersytecie. 10 lat temu poznałem ten wspaniały kraj (Polskę) i zakochałem się w nim, więc zamieszkałem tutaj i od tego czasu pracuję jako nauczyciel hiszpańskiego.

Poza nauczaniem uwielbiam czytać i pisać, bardzo lubię też filmy. Moją drugą wielką pasją są podróże.

Lektorka j. angielskiego

Nauczyciel z wykształcenia i zamiłowania Również była stewardessa.

Ciekawa świata i ludzi, zakochana w słowie. Z przyjemnością słucham, obserwuję i uczę się od innych. A ponieważ dzięki pracy mam niezliczone okazje do rozmowy z interesującymi osobami, czerpię z niej wiele radości.
”Znajomość jednego języka stawia cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają wszystkie drzwi na twojej drodze.”– Frank Smith.

Pomogę Ci zacząć je otwierać

Lektorka j. niemieckiego

Jestem lektorką języka niemieckiego. Język niemiecki to moja pasja ale i nieustające hobby.

Dlatego z przyjemnością prowadzę zajęcia zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi.

Podczas zajęć skupiam się na potrzebach ucznia, jednocześnie starając się w ciekawy sposób przekazywać wiedzę.

Poza nauczaniem języka niemieckiego lubię spędzać czas w otoczeniu natury oraz zgłębiać tajniki wiedzy w dziedzinie psychologii.

Lektorka j. angielskiego

Cześć! Nazywam się Agata i jestem dyplomowanym pedagogiem oraz filologiem. Nauczaniem angielskiego zajmuję się około 5 lat. Na swoich zajęciach zawsze staram się poznać indywidualne potrzeby ucznia, jednak nacisk kładę głównie na sprawną komunikację. Dla każdego ucznia opracowuję spersonalizowany program nauczania w oparciu o jego poziom umiejętności, charakter i zainteresowania. Przyjazna atmosfera jest dla mnie priorytetem w budowaniu relacji z uczniami. Pracuję z osobami uczącymi się języka w każdym wieku, ale moją ulubioną grupą wiekową są dorośli oraz młodzież. Prywatnie interesuję się motoryzacją oraz nowoczesnym inwestowaniem.