Czerp radość z nauki języków obcych dzięki Fabryce Języków

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ambitnych, kreatywnych i wymagających ludzi o wysokich kwalifikacjach pedagogicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie metodyczne w nauczaniu języków obcych. W codziennej pracy koncentrujemy się na praktycznej stronie nauki języka, a naszą misją jest efektywne nauczanie w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy zespołem, który wierzy, że: Przy pełnym zaangażowaniu i systematycznej pracy każdy może nauczyć się języka obcego – a nauczanie to nasza pasja!

Kreatywni

Staramy się, by nasze zajęcia nigdy nie były nudne, ponieważ zaangażowanie słuchacza jest jednym z fundamentów efektywnego zdobywania wiedzy.

Innowacyjni

Dzięki nowoczesnym metodom nauczania nasi uczniowie i klienci dużo szybciej i łatwiej przyswajają, a także porządkują zdobywaną wiedzę.

Profesjonalni

Posiadamy zespół bardzo doświadczonych trenerów językowych. Nasze ogromne doświadczenie to efekt wielu lat kształcenia i zgłębiania wiedzy.

Nasza oferta

Poznaj naszą ofertę nauki i doskonalenia języków obcych. Uczymy od podstaw i zaawansowanych. Tych młodszych i tych starszych. Indywidualnie lub w niewielkich, kilkuosobowych grupach. Na miejscu lub w 100% zdalnie.

Kids Club

Nowość dla najmłodszych! Zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat

Zajęcia online

Nie musisz przychodzić do placówki. Prowadzimy zajęcia również online

Egzaminy językowe

Przystępujesz do egzaminów Cambridge, IELTS, TOEFL lub DELE? Pomożemy Ci się do nich przygotować

12 lektorów

90 uczniów w szkole

18 obsługiwanych firm

+48 790280661
biuro@ifabrykajezyka.pl
Facebook
ifabrykajezyka